1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Gardırop Savaşları renkli pantolon konsepti puan durumu 20 Aralık Salı günü Fox TV kanalında izleyicisiyle buluştu. Gardırop Savaşları bugünkü konsepti için yarışmacıların yaptığı alışverişlerden sonra Acaba nasıl kombinler oluşturdular.

Juri üyelerinden kaç puan aldılar sayfamızdan sizlere vereceğiz bugün gardırop savaşları haftanın birinci günü Pazartesi olması itibariyle yeni gelen yarışmacı Gamze Almacı Acaba bugün jüri den kaç puan aldı? hepsini sayfamızda konumuzun devamında veriyoruz.

Gardırop Savaşları yarışmacıları Aycan, Gizem, Fatma, Didem ve yeni gelen Gamze bugünkü renkli pantolon kombinlerini nasıl yaptılar gardırop savaşları 20 Aralık jüri üyeleri verdikleri puanlar sizlerle.

Aycan 13 puan

Gizem 13 puan

Gamze 11 puan

Fatma 8 puan

Didem 12 puan

Alınan bu son durum puanlarından sonra günün birincisi Aycan ve Gizem oldu. Gardırop Savaşları 20 Aralık elenen , Gardırop Savaşları 20 Aralık 2016, Gardırop Savaşları 20 Aralık 2016 renkli pantolon, Gardırop Savaşları son bölüm.

gardirop-savaslari-20-aralik-puan-durumu

Gardırop Savaşları yeni bölümünü izlemek için Fox TV ekranlarında hafta içi her gün sizlerle Sakın kaçırmayın.