1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Gardırop Savaşları 23 Aralık Dantel Şıklığı Puan Durumu Fox TV ekranlarında yayınlandı. Bugün gardırop savaşları 23 Aralık haftanın finali kim elendi olmadı.

Gardırop Savaşları kim elendi sorusunun cevabının hangi gün olacağını merak ediyorsunuzdur şimdiden sizlere söyleyelim Fox TV ekranlarında yayınlanan gardırop savaşları 25 Aralık Pazar günü haftanın finali elenen açıklanacak.

Bir günlük ara verilmesinden dolayı bu yayın akışına yansıdı bugün yapılan alışverişlerde dantel sıklığı kombinlerini oluşturmak için mücadele eden yarışmacılar;

Aycan, Gizem, Fatma, Didem ve Gamze acaba jüri üyelerinden kaç puan alacaklar podyuma çıktıklarında kendilerine nasıl eleştiriler yapılacak puan durumu sizler için sayfamızda verilmiştir.

Aycan 13 puan

Gizem 12 puan

Gamze 11 puan

Fatma 13 puan

Didem 13 puan

Alınan bu son durum puanlarından sonra günün birincisi Aycan, Fatma ve Didem oldu. Gardırop Savaşları 23 Aralık elenen , Gardırop Savaşları 23 Aralık 2016, Gardırop Savaşları 23 Aralık 2016 Dantel Şıklığı, Gardırop Savaşları son bölüm.

gardirop-savaslari-23-aralik-dantel-sikligi-konsepti-puan-durumu

Gardırop Savaşları yeni bölümünü izlemek için Fox TV ekranlarında hafta içi her gün sizlerle Sakın kaçırmayın.