1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,67. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Gardırop Savaşları sırt dekoltesi danışmanlığı puan durumu 26 Aralık Pazartesi günü Fox TV ekranlarında izleyicisiyle buluştu.

Gardırop Savaşları yeni katılan Melis acaba kalıcı olabilecek mi? Siz görüşlerinizi aşağıdan yorum kısmından yazabilirsiniz.

Bugünün konsepti seçilen sırt dekoltesi alışverişlerinde acaba yarışmacı Kızlar nasıl kombin oluşturdu ve bugün Pazartesi olması itibariyle yarışmadan giden Gamze’nin yerine günün yeni yarışmacısı kim oldu puan durumu sizler için sayfamızdan veriyoruz.

Aycan, Gizem, Fatma, Didem ve Melis acaba jüri üyelerinden kaç puan alacaklar podyuma çıktıklarında kendilerine nasıl eleştiriler yapılacak puan durumu sizler için sayfamızda verilmiştir.

Aycan 12 puan

Gizem 10 puan

Melis 9 puan

Fatma 6 puan

Didem 6 puan

Alınan bu son durum puanlarından sonra günün birincisi Aycan oldu. Gardırop Savaşları 26 Aralık elenen , Gardırop Savaşları 26 Aralık 2016, Gardırop Savaşları 26 Aralık 2016 Sırt Dekoltesi, Gardırop Savaşları son bölüm.

gardirop-savaslari-26-aralik-sirt-dekoltesi-danismanligi-puan-durumu

Gardırop Savaşları yeni bölümünü izlemek için Fox TV ekranlarında hafta içi her gün sizlerle Sakın kaçırmayın.