1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,75. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Gardırop Savaşları 3 Ocak konseptinde kim kaç puan aldı? Tümünü Fox TV ekranlarında izleyebiliriz, yayınlanan gardırop savaşlarının 3 Ocak bölümünün konsepti olarak belirlenen uzun etek kombinleri yarışmacılar tarafından yapılan alışverişlerden sonra belirlendi.

Acaba yarışmacılar jüri üyelerinin karşısına podyumda nasıl kombinler oluşturmuşlar Konsept dışına çıkan oldu mu? tümünü sayfamızdan takip edebilirsiniz işte gardırop savaşları 3 Ocak 2017 uzun etek konsepti puan durumu sizlerle.

Aycan, Gizem, Fatma, Didem ve Melis acaba jüri üyelerinden kaç puan alacaklar podyuma çıktıklarında kendilerine nasıl eleştiriler yapılacak puan durumu sizler için sayfamızda verilmiştir.

Aycan 10 puan

Gizem 8 puan

Melis 7 puan

Fatma 8 puan

Didem 4 puan

Alınan bu son durum puanlarından sonra günün birincisi AYCAN oldu. Gardırop Savaşları 3 Ocak elenen , Gardırop Savaşları 3 Ocak 2017, Gardırop Savaşları 3 Ocak 2017 Diş Buğdayı Partisi, Gardırop Savaşları son bölüm.

Gardırop Savaşları yeni bölümünü izlemek için Fox TV ekranlarında hafta içi her gün sizlerle Sakın kaçırmayın.