1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Gardırop Savaşları 4 Ocak kendi tasarladıkları kot pantolonlarla kim kaç puan aldı? Fox TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan gardırop savaşları yarışmacıları Bugün kendi tasarladıkları kot pantolonları hazırlayarak jüri üyelerinin karşısına çıktılar.

Aldıkları puanlar acaba hafta sonu finali ne kadar etkileyecek görülüyor ki yarışmacı kızlar son iki haftadır çok düşük puanla alıyor. Bu nedenle yarışmanın konseptleri dışına çıkmaları ve verilen konseptleri uygun kombinler hazırlayamamaları bu performans düşüklüğünü getiriyor.

Daha önceki iki yarışmacı Aycan ve Gizem son zamanlarda aldıkları çok düşük puanlarla eleme potasına kadar girmeye başladılar bakalım bugün gardırop savaşları 04.01.2017 puan durumu günün birincisi sayfamızda sizlerle.

Aycan, Gizem, Fatma, Didem ve Melis acaba jüri üyelerinden kaç puan alacaklar podyuma çıktıklarında kendilerine nasıl eleştiriler yapılacak puan durumu sizler için sayfamızda verilmiştir.

Aycan 6 puan

Gizem 6 puan

Melis 6 puan

Fatma 7 puan

Didem 7 puan

Alınan bu son durum puanlarından sonra günün birincisi FATMA VE DİDEM oldu. Gardırop Savaşları 4 Ocak birincisi , Gardırop Savaşları 4 Ocak 2017, Gardırop Savaşları 4 Ocak 2017 Kendi Tasarladıkları Kot Pantolonlar, Gardırop Savaşları son bölüm.

Gardırop Savaşları yeni bölümünü izlemek için Fox TV ekranlarında hafta içi her gün sizlerle Sakın kaçırmayın.