1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,67. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Gardırop Savaşları 5 Ocak çorap çizme konseptinde günün birincisi Fox TV kanalında izleyicisiyle buluştu. Bakalım bugün yarışmacılar hazırladıkları kombinlerde günün konseptine uygun olabildiler mi?

Jüri üyeleri verdikleri puanlar ile günün birincisini belirleyecek yapılan eleştiriler ile son zamanlarda yarışmacıların çok zorlamaya başladığı görülüyor. Çünkü verilen konseptleri uygun kombinler hazırlayamamalarından dolayı çok düşük puan alıyorlar.

Bu haftanın sonunda yapılacak olan elemede her an bir sürpriz olabilir. Şu anda Melis ismi konuşulmaya başlandı bile, gardırop savaşları 6 Ocak kim elendi sorusunun cevabı Melis olabilme ihtimali çok yüksek sayfamızda aşağıda puan durumunu günün birincisini sizlere veriyoruz.

Aycan, Gizem, Fatma, Didem ve Melis acaba jüri üyelerinden kaç puan alacaklar podyuma çıktıklarında kendilerine nasıl eleştiriler yapılacak puan durumu sizler için sayfamızda verilmiştir.

Aycan 9 puan

Gizem 13 puan

Melis 9 puan

Fatma 7 puan

Didem 10 puan

Alınan bu son durum puanlarından sonra günün birincisi GİZEM oldu. Gardırop Savaşları 5 Ocak puan , Gardırop Savaşları 5 Ocak 2017, Gardırop Savaşları 5 Ocak 2017 Çorap Çizme, Gardırop Savaşları son bölüm.

Gardırop Savaşları yeni bölümünü izlemek için Fox TV ekranlarında hafta içi her gün sizlerle Sakın kaçırmayın.