1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Gardırop Savaşları haftanın finali çeyiz serme 6 Ocak Cuma günü Fox TV ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Bugün çok garip ama çeyiz serme konsepti merak ile bekleniyor.

Bu konsept nasıl bir konsept çeyiz serme giyim kuşam ile alakası nedir? Çeyiz Serme benim de dikkati mi çekti, yarışmacılar podyuma çıktıklarında jüri üyelerinin karşısında nesıl olduğunu göreceğiz. Çeyiz serme konseptini merak ile bekleyenlerdenim sayfamızda kim elendi puan durumu veriliyor.

Aycan, Gizem, Fatma, Didem ve Melis acaba jüri üyelerinden kaç puan alacaklar podyuma çıktıklarında kendilerine nasıl eleştiriler yapılacak puan durumu sizler için sayfamızda verilmiştir.

Aycan x puan

Gizem x puan

Melis x puan

Fatma x puan

Didem x puan

Alınan bu son durum puanlarından sonra HAFTANIN birincisi x oldu Melis ailevi sorunlar nedeni ile yarışmadan ayrıldı ELEME OLMADI. Gardırop Savaşları 6 Ocak kim gitti , Gardırop Savaşları 6 Ocak veda eden, Gardırop Savaşları 6 Ocak 2016 elenen, Gardırop Savaşları son bölüm.

Gardırop Savaşları yeni bölümünü izlemek için Fox TV ekranlarında hafta içi her gün sizlerle Sakın kaçırmayın.