1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Gardırop Savaşları perşembe gününe sezonun trendleri konsepti ile hazırlanıyor verilen tanıtım fragmanına göre bu şekilde görünüyor kızlar kendi yaptıkları kombinlerle sezonun trendleri konseptini en iyi şekilde jüri üyelerine göstererek en yüksek puanı almaya çalışacaklar ve Gardırop savaşlarında 20 ekim birincisi

olmak için mücadele verecekler acaba bugünün birincisi kim oldu? Aycan yarışmanın en iyilerinden olmayı başarıyor bunun yanısıra Gizem Dinibütünoğlu bu yarışmanın en gözde kızları yeni gelenler devamlı değişiyor şöyle bir kendini tam gösteren yok gibi bir şey.

İşte en son Su yarışmadan ayrılmıştı ve o giderken Özden vardı bu süre içinde Özden Gardırop savaşlarında kalıcı olmaya başladı ama rakipleri Marina ve Meryem bu ikiliye dikkat etmesi gerekiyor diye ona bir uyarı vermeden geçemedik. Eğer bu yarışmada kalarak büyük finale gitmek istiyorlarsa o zaman her gün günün birincisi olmak zorundalar. Gardırop Savaşları 20 ekim sezonun trendleri konseptini 500 TL ile yapmaya çalışacak olan kızlar acaba nasıl kombinler yapacak bu iş aslında biraz acayip her gün tüm kızlara 500 TL veriliyor ve bu para kıyafetler için harcanıyor kaç kız var yarışmada 5 ne yapar günlük toplamda 2500 TL bu para bir insan acaba işci olarak çalışsa tahmini 1,5 ayda anca kazanır ama burada 1 günde bu para harcanıyor ve mecburi ihtiyaç değil konunun burası nada değinmek istedim her şeyi ile olaya bakmak lazım değil mi?

Ama daha sonra bu kıyafetler Gardırop Savaşları kıyafetleri satış oluyor galiba baktığımda az bir araştırma yaptım ve böyle bir sonuç ile karşılaştım sizi daha çok sıkmadan Gardrop savaşları 20 ekim konsepti kombinleri neler bir tanıtımına bakalım mı?.

İşte Gardırop savaşlarının 20 ekim tanıtımı yayımlandı aşağıdan sitemizden izleyebilirsiniz.