1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

2016 2. sezon evlilik ve yarışma programına katılan esmer güzeli Hazal’ın geçen gün izlediğim bölüm de yüzündeki ben dikkati mi çekti. bunun üzerine araştırmalar yapmama rağmen  hiç bir bilgi bulamadım. ancak  sizin  bi fikriniz varsa  asagıdaki yorumlar bölümünden  yazabilirsiniz.

Kısmetse olur Hazal Babalık dudağının üstündeki ben mi? pircing mi?

Sempatik güzellliğiyle dikkatleri üstleri çeken Hazal’ın maço tavırları ile  kısmetse olurun yakışıklı beyefendisi   Semihle girdiği yolda acaba devam ediceklermi. Aslında Hazal Semih Kurtuluşun  eski sevgilisi Nur Erkoç da benzemiyor da değil.

Kısmetse olur Karadeniz güzeli hazalın beni hakkında araştırmalar yaparken gecen gün arkadaşımla bu  konuya değindik ve onun düşüncesi piercing  benim ise kesinlikle ben olduğunu söyledim ama baktım ki yakın çekilmiş resimleri ve videolarında Piercing olabileceğini düşünmeye başladım ancak ne olursa olsun bizce bu ona çok yakışıyor değil mi? Bu konunun daha fazla uzamasını arzu ederim fakat bizim bilgilerimizin dahilinde tam net bir bilgi veremediğimizden sizlerde konuya yorum kısmından katılarak konumuza destek olabilirsiniz.