1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Pazar sabahlarının artık vazgeçilmez magazin haber programı Pazar Sürprizi 16 ekim günü haberlerinde neler var? 

Elif Özkul kıyafetleri içindeki en güzel olanları giyerek çıktığı programın sunuculuğunu uzun süredir devam ettiriyor Pazar Sürprizi sunucusu kıyafetleri gibi bir isteğiniz var ise işte sitemizden aşağıda verdiğimiz

pazar-surprizi-15-ekim-2016-magazin-haberlerinde-ne-varvideolardan hangi elbise ise tekrar bakabilirsiniz bu işin bir başka yönü gelelim Pazar Sürprizi 16 ekim haberlerine Ebru Şallı ve Cem Yılmaz ile başlayalım, bu ikili bilenler vardır aşk yaşıyorlardı ama bitti açıklaması geldi acaba aralarında ne oldu da bu iş bu noktaya geldi işte bu sorunun cevabını Ebru Şallı ilk kez Show Tv ekranların da anlattı.

Pazar Sürprizi 16 EKİM Murat Boz eski sevgilisi bir video paylaşmış ama Murat Boz bu videoyu beğenmiş hangi video acaba bu işte bu iş Murat Boz’un başına iş açıyor Murat Boz’a sorulan bu soru sonrası çok zor anlar yaşayan Murat Boz bakalım ne yapmış.

Show Tv Irina Shayk güzellik sırlarını ilk kez Pazar Sürprizi Show Tv ekranların da açıkladı acaba ne imiş bu sırları güzellik takıntısı olanlar işte tam size göre bir haber bu. Elif Özkul sunumu ile Pazar Sürprizi 16 ekim Show Tv kanalında canlı olarak saat 10:00 da bizlerle olacak.

Pazar Sürprizi 16 Ekim 2016 Magazin Haberlerinde ne var?