1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 1,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Turgay Başyayla 16 ekimde Gaziantep turuna devam ediyor ama bu sefer farklı bir köyde olacak Lezzet Yolculuğu Antep Doku Köyü gezisi detayları ile sitemizde neler yapıldı bir bakalım. Doku Köyünde Turgay Başyayla 

yöreye özgü yemeklerin yapımlarını aktaracak işte bu lezzetler şunlar ilk olarak tepsi kebabı yapımı zor ama lezzetli bir tarif olarak verilecek , daha önce hiç duydunuz mu bilmem ama Lezzet Yolculuğu kuru dolma lezzet-yolculugu-gaziantep-dokur-koyu

tarifi nasıl kağıt kalemlerinizi hazır tutun derim ben ve saç kavurma lezzet harikası olarak bizlere veriliyor tam kurban bayramı çıkışı iyi bir tarif değil mi?

Yok böyle bir tarif isme bakın şaşıracaksınız sac üzerinde ekmek yapımı nasıl oluyor işte sizlerle Lezzet Yolculuğu 16 ekim bölümünde. Şimdi sıkı durun Doku Köyü yöresel lezzetlerinden tarhanalı börek yapımı şahsen bu isimleri ben ilk kez duyuyorum bu nedenle zaten program çok izleniyor daha önce duyulmamış köyleri ve lezzetleri adı gibi Lezzet Yolculuğu yaptırıyor.

Programın sonuna doğru ise tatlı keyfi var analı kızlı, elma tavası ve sütlü zerde yapımı ve Gaziantep Dokur Köyü yöresel kıyafetleri Türküleri eşliğinde güzel bir gün geçirmeye neden olacak. Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu Pazar günü Gaziantep Dokur Köyü bölümü Show Tv ekranlarında canlı olarak saat 13:00 de bizlerle olacak.

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu 16 Ekim 2016 Gaziantep’te Dokur Köyü